Koszt wysyłki bez względu na zamówiony produkt zawsze jest darmowy!

 

Wszelkie zamówienia złożone w sklepie internetowym na stronie www.lozkapietrowe.pl są realizowane do 7 dni roboczych liczonych od daty:

  • złożenia zamówienia – w przypadku wybrania płatności za pobraniem
  • zaksięgowania płatności dokonanych online, tj. Paynow, BLIK, PayU, BLIK, za pomocą karty lub przelewu standardowego.

 

Tak wysoki odsetek możliwy jest między innymi dzięki współpracy tylko z renomowanymi firmami kurierskimi DPD i Ambro Express, które są gwarantem bezpiecznej i punktualnej dostawy.

 

W dniu nadania przesyłki automatycznie wysyłany jest mail na podany w zamówieniu adres wraz z linkiem do śledzenia paczki. W zależności od zamówionego produktu może zdarzyć się, że będzie on spakowany w więcej niż jedną paczkę, a poszczególne elementy przesyłki mogą być doręczone oddzielnie w ciągu kilku dni. Kurier nie ma obowiązku wnoszenia przesyłki do domu lub mieszkania, a ewentualna pomoc zależy od jego dobrej woli. Dlatego sugerujemy, aby w dniu dostawy była obecna osoba do pomocy. Waga pojedynczej paczki nie przekracza 31,5 kilogramów. Dostawa realizowana jest  w dni robocze w godzinach od 8:00 do 17:00.

 

 

Znajdź Punkt DPD Pickup w Twojej okolicy.

W całym kraju działa już ponad 2300 Punktów DPD Pickup. Jeżeli chcesz znaleźć Punkt DPD Pickup w swojej okolicy wystarczy, że w wyszukiwarce wpiszesz nazwę miejscowości i ulicę lub po prostu klikniesz mapie wybrane miejsce.