Do tworzenia naszych łóżek używamy wyłącznie certyfikowanych i sprawdzonych komponentów, by zapewnić najwyższą jakość trwałość i bezpieczeństwo dla użytkowników naszych produktów.

Drewno sosnowe


Wykorzystywane przez nas wyselekcjonowane drewno sosnowe to idealny materiał wykorzystywany w produkcji mebli zwłaszcza dziecięcych i dla osób narażonych na alergię. Jest lekkie, a jednocześnie wytrzymałe. Drewno sosnowe jest podatne na nasycenia, przez co trwale również łączy się z różnego rodzaju naturalnymi olejkami, woskami, lakierami oraz farbami, dzięki czemu możemy uzyskać ciekawe i estetyczne wykończenia. Łatwość obróbki tego drewna pozwala na jego świetne modelowanie, co sprawia, że jest idealnym materiałem do stworzenia bezpiecznych mebli.

Płyta MDF


Materiał bardzo powszechnie używany jako zamiennik do naturalnego drewna w produkcji elementów wykończeniowych oraz mebli.
Płyty meblowe MDF, czyli płyty pilśniowe o średniej gęstości, są świetnym i bardzo popularnym materiałem do konstruowania mebli, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Stanowią doskonałe podłoże dla foli 3D, foli na bazie papieru dekoracyjnego. Jest łatwa w obróbce, przez co daje się frezować w skomplikowane wzory. Płyty też nadają się do wykańczania wodnymi lakierami czy farbami.